Samen werken, voor een psychisch gezonde jeugd

Zoeken
Generic filters
Exact matches only

Team

In het netwerk rondom het Kenniscentrum Kinder- en Jeugdpsychiatrie werken wetenschappers, ouders en kinderen, hulpverleners, kinderpsychiaters, psychologen en nog veel meer. Het team op het kantoor van het Kenniscentrum zorgt dat zij wetenschappelijk onderbouwde, praktisch toepasbare informatie krijgen en met elkaar in verbinding blijven.

Foto van Jeroen Büchli

Jeroen Büchli

Senior beleidsmedewerker
j.buchli@kenniscentrum-kjp.nl

Foto van Saskia Gomez-Liefting

Saskia Gomez-Liefting

Officemanager en beleidsmedewerker
s.liefting@kenniscentrum-kjp.nl

Volg het Kenniscentrum

Foto van Isabel Gosselt

Isabel Gosselt

Medior beleidsmedewerker
i.gosselt@kenniscentrum-kjp.nl

Maartje Hamer

Maartje Hamer

Junior beleidsmedewerker
m.hamer@kenniscentrum-kjp.nl

Arija Jansen

Arija Jansen

Medior beleidsmedewerker
a.jansen@kenniscentrum-kjp.nl

Foto van Marjolein Mutsaerts

Marjolein Mutsaerts

Administratief medewerker
m.mutsaerts@kenniscentrum-kjp.nl

Lisanne Paulides

Lisanne Paulides

Stagiaire beleidsmedewerker
l.paulides@kenniscentrum-kjp.nl

Chanina Roelofsma. Fotograaf: Yvonne Zoethout.

Chanina Roelofsma

Junior communicatieadviseur
c.roelofsma@kenniscentrum-kjp.nl

Foto van Charlotte van 't Spijker

Charlotte van 't Spijker

Senior beleidsmedewerker
c.vantspijker@kenniscentrum-kjp.nl

Foto van Marieke Zwaanswijk

Marieke Zwaanswijk

Senior beleidsmedewerker
m.zwaanswijk@kenniscentrum-kjp.nl

Academische Werkplaats Kajak

Sammy Roording

Sammy Roording

Programmaleider Academische Werkplaats Kajak

Kinderen school samenwerken

Functie`}`

T: 030 2270415
E: [n.naam]@kenniscentrum-kjp.nl

Werkdagen: [maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag]

    Het Kenniscentrum Kinder- en Jeugdpsychiatrie maakt gebruik van cookies voor analyse van het gebruik van deze website en om de website optimaal te laten werken. Uw bezoek blijft daarbij anoniem. Voor meer informatie, zie onze privacyverklaring

    De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

    Sluiten